SIUVINĖJIMO PASLAUGOS


Tai tinka JAI ir JAM

 

    Kompiuterinis – mašininis siuvinėjimas. Tai vienas iš prabangiausių ir gražiausią vaizdą turinčių būdų, kaip perkelti grafinį vaizdą ant įvairių tekstilės gaminių. Kaip tai vyksta?

 

1. pasiuvamas arba išrenkamas gaminys:

 vip dovanos   ka dovanoti vyrui   geltonas ranksluostis

 Šiuo atveju deko pagalvėlė arba rankšluostis.

 

2. Su klientu derinamas siuvinėjimas:

kaip rinktis dovanas

dovana vaikinui   dovana merginai

3. Parenkamas siuvinėjimo dizainas iš turimos kolekcijos arba jums pageidaujant su JEF failų kūrimo programa kuriamas individualus siuvinėjimo failas, kurį supranta siuvinėjimo mašina.

 

4. Atliekamas Jūsų užsakymas:

kaip rinktis dovanas

vip dovana   vardine dovana

5. Gaminys pakuojamas ir siunčiamas Jums arba žmogui, kuriam darote staigmeną:

 omniva Lietuvos paštas

    6. Norėdami, kad Jūs patys išlaisvintumėte fantaziją siuvinėtiems gaminiams, nepublikuosime čia begalės siuvinėtų gaminių nuotraukų, nes… Jūs dažniausiai mus nustebinate savo originalumu – užsakydami įvairius siuvinius. Taip pat labai gerbiame privatumą, didelė dalis užsakovų iš anksto nurodo, kad nenori dalintis jiems skirtais individualizuotais gaminiais internete. Šiuo metu dažniausiai užsakomi siuvinėti – rankšluosčiai, pagalvėlės, lininiai pirties apsiaustai (chalatai) ir įvairioms specialybėms skirtos prijuostės. Dalį mūsų gaminių galite apžiūrėti soc. tinklų paskyrose.

    7. Jei ieškote dovanos merginai, žmonai, mamai, dukrai ir neišsirenkate nieko iš siuvinėtų aksesuarų, tiesiog padovanokite DOVANŲ ČEKĮ, kuriuo jos tikrai apsidžiaugs, nes galės pačios išsirinkti audinį iš elektroninės parduotuvės savo būsimam drabužiui. Individualiai žmogui siūtas gaminys visada bus arčiausia mados pulso ir gražiausiai derės prie bet kokio figūros tipo.