Antanas Bagdonas

pirtininkas Antanas Bagdonas  

  Žinome Antaną Bagdoną, kaip įvairių, sveiką gyvenimo būdą apimančių veiklų organizatorių ir dalyvį. Tačiau šiandien taip plačiai nekalbėsime, nes mūsų sritis ne apie tai. Pirtininko veikla, yra ta, kuria Antanas dabar gyvena, domisi, džiaugiasi ir dalinasi patirtimi. Besisukdami pirčių pasaulio veiklos užkulsiuose ir įvairiuose renginiuose pastebime, kaip pirtininkavimo hobis virsta profesija ir ši bendruomenė sparčiai auga pasipildydama naujais, jaunais pirties specialistais. Visa tai labai šaunu ir kelia daug džiaugsmo, bet nepamirškime, kad patys vertingiausi patarimai gaunami iš veteranų ir jie yra Lietuviškos pirties tradicijų nešėjai.

Aktyvią pirtininkavimo veiklą Antanas pradėjo Lietuvoje baigęs 2 metų kursus. Jis yra vienas iš Lietuviškos pirties bičiulių draugijos steigėjų o šiuo metu ir valdybos narys. Didžiausią patirtį gavo iš pirties bičiulio ir šaunaus Latviškos pirties meistro Ziedonis Karklins. Aktyvus bendravimas su Latvijos pirtininkais ir jų organizacijomis lėmė, kad Antanas Bagdonas tapo vienu populiariausiu Lietuvos pirtininku broliškoje šalyje. Latvijos „PIRTS un SPA“ asociacija jį paskyrė savo ambasadoriumi Lietuvoje. Šiuo metu Antanas dirba ir teikia pirties malonumus Kauno „Saulėja SPA“ centre. Žinoma, jei norite pasimėgauti profesionalo teikiamomis paslaugomis nėra būtina vykti būtent į SPA centrą, galite tiesiog parašyti ar paskambinti žemiau nurodytais kontaktais ir maloniai pabendravę tikrai rasite sau tinkamą poilsio – relakso sprendimą. Nepamirškite – Antanas yra vibroakustinio žilvičio vytelių masažo vedantysis meistras. Sunku papasakoti, kas tai yra, geriausia pajausti 😉

Sutiksite pirtininką Antaną Bagdoną Lietuviškos pirties renginiuose, paskaitose ir mokymuose. Jei jums tai nepavyks, užsisakykite individualų edukacinį vakarą, procedūras arba pirties vedimą savo pirtelėje. Gero garo.

ANTANAS BAGDONAS
pirtininkas.antanas(ETA)gmail.com
(+370)(640)(28482)

Jei norite Antano ir kitų pirtininkų konsultacijos ir diskusijos, prisijunkite prie klubo PRIEPIRTIS facebook grupės. Visus geriausius Lietuvos pirtininkus rasite ten 😉 Užduokite klausimus tiesiog grupės sienoje, klauskite, skelbkite, diskutuokite.

Grupės linkas – PRIEPIRTIS | Facebook

Facebook