KAM REIKALINGAS PIRTIES VOLELIS?

Kūno stabilizacija procedūrų metu

   Trumpai apie produktą. Tai funkcionali pirties pagalvė – volelis. Pirtininkų ir pirties bičiulių naudojama atliekant masažus, vanojimus ir kitas spa procedūras. 

pirties volelis

PATOGUS GALVOS IR KOJŲ PADĖJIMAS

Fiksuojame kaklą – DAUGIAU APIE
Fiksuojame čiurną – DAUGIAU APIE

pirties pagalve kojoms

PANAUDOJIMO GALIMYBĖS
Skaitykite apie tai PLAČIAU

pagalves pirtims

GALIMI PASIRINKIMAI

voliukai pirčiai

 

   Pageidaujama grafika dengiamas išorinis audinys yra atsparus įvairiems poveikiams ir tuo pačiu malonus liesti. Ši pirties pagalvė be problemų atlaiko poveikį įvairių priemonių, kurios naudojamas pirtyse kartu su vandeniu. Tekstilės gaminys gali būti plaunamas tiesiai po atvira vandens srove duše. Turėdamas tokias savybes šis volelis tampa daugiafunkcinė priemonė.

 

voliukas pirčiai

 

   Pagal savo funkcinę paskirtį volelis dažnai naudojamas kaip turistinė pagalvė. Juo pasiremiama poilsio prie televizoriaus metu ir t.t. 

turistinė pagalvė pirtims

PIRTIES VOLELIO PLOVIMAS

Po to, kai atliekate vanojimą ar kitas procedūras ir turite ant tos pačios pirties pagalvės guldyti sekantį žmogų, jį reikia nuplauti. Nepaisant, to, kad tai yra audinys, jį visiškai drąsiai galima plauti tekančia vandens srove. Volelis yra pritaikytas įvairioms sąlygoms ir atlaiko pakankamai didelį plovimų ciklą, nekeisdamas spalvos ir formos. Po pirties, išorinis užvalkalas skalbiamas skalbimo mašinoje, kartu su visa pirties tekstile.

 

 

KAKLO IR GALVOS FIKSAVIMAS

Kodėl pirties procedūrų metu reikia tinkamai fiksuoti kaklą ir užtikrinti pageidaujamą galvos aukštį, bei padėtį? Tik nedaugelis jaunų žmonių turi visiškai tobulą stuburo liniją ir pirties metu gali gultis ant „basos lentos“ – garinės plauto, bei jaustis komfortiškai. Vieni dėl stuburo išlinkių, kiti dėl per didelio ar per mažo svorio negali gulėti taip, kad galva į plautą remtųsi vienoje linijoje su kūnu. Dalis pirtininkų tokiu atveju pataria po galva dėti vantą. Ji tinka ne visais atvejais. Pirma – reikia turėti atliekamų vantų o senos (iš praeitų pirčių) dažnai turi prastą kvapą ir būna užterštos biologiškai. Antra – vantos aukščio dažnai nepakanka. Trečia – vantos naudojasi, keičiasi ir reikia ieškoti vis naujų.
Pirties volelis lengvai plaunamas po vandens srove (drėgmės nebijantis audinys). Taip lengvai jį paruošiame prieš guldydami sekantį žmogų. Viduje esantis natūralus užpildas – grikių lukštai, leidžia patogiai įsitaisyti ir stabilizuoja galvos padėtį. 

FIKSUOJAME KELIO SANARĮ 

Po kelio sąnariais – pakinkliais pakišta pirties pagalvė – volelis gulinčiajam pirtyje atpalaiduos apatinę stuburo linijos dalį. Pakels kelio sąnarį ir sudarys laisvai gulinčių kojų jausmą. Tai aktualu darant masažą, tepant medų arba trinant druska. Tuo metu kelio sąnarys spaudžiamas žemyn ir neturint atramos jaučiamas nemalonus priešingos krypties spaudimas. Visas problemas išsprendžia daugiafunkcinis grikių lukštų volelis. Papildant arba nupilant grikių lukštus galima reguliuoti jo aukštį ir kietumą.

PIRTIES VOLELIO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS

Dažniausiai jį naudoja pirties procedūrų metu, tačiau, jo panaudojimo galimybės labai plačios. Iš esmės, tai daugiafunkcinė pagalvė – volelis, kurį naudoja SPA procedūroms, masažams, kaip patogią atramą automobilyje kelionių metu, kaip turistinę pagalvę ir dar daug kur… Didesnį jų kiekį galima užsakyti su pageidaujama grafika, pirčių, organizacijų ir veiklų logotipais. Voleliai mielai perkami, kaip funkcionali ir vertinga dovana daugeliu progų.

GAMINIO APRAŠYMAS

Jis susideda iš trijų dalių 1-išorinio užvalkalo, 2-vidinio užvalkalo, 3-užpildo.
Išorinis užvalkalas pasiūtas iš drėgmei ir procedūrų priemonėms atsparaus audinio, bei padengtas kokybiška, pramoniniu būdu atspausta grafika. Spalvos ir grafiniai elementai nebijo skalbimo ir puikiai išlaiko ryškumą per visą eksploatacijos periodą. Įsiūtas užtrauktukas, leidžia išimti vidinį užvalkalą su užpildu o vidinį skalbti. Prieš skalbiant išorinį volelio užvalkalą reikia užsegti. Vidinė pagalvės – volelio dalis pasiūta iš visiškai vandens nepraleidžiančio audinio ir po procedūrų paliekamas išdžiūti garinėje. Vidinė volelio dalis užpildyta natūraliu užpildu – grikių lukštais. Dėl savo unikalių savybių ir tinkamo apdirbimo grikio lukštas į save negeria vandens, bei neleidžia kauptis bakterijoms.

 

PRADŽIA

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ

KONTAKTAI