Vantos lapo pirtis

Pirtis tavo kieme

  Tai visiškai sukomplektuotos ir paruoštos naudojimui pirtys. Tikriausiai patys suprantate, kiek perteikta patirties ir profesionalių įžvalgų kuriant šias pirtis. Juk, jų statytojai, nuolat su pirties pasaulio profesionalais bendraujantys TV laidų apie pirtis kūrėjai ir šios srities fanatikai. „Vantos lapas“ pirčių statyboje atsižvelgta į kiekvieną, kokybišką pirties eigos procesą užtikrinančią smulkmeną. Didelis šių pirčių privalumas – jas galima pastatyti ant horizontaliai išlyginto grunto be pamato. Pakaks keleto tvirtų atramų (akmenų) arba trinkelėmis išdėtos aikštelės. Tai palengvina svajonės įgyvendinimą – turėti pirtelę toje vietoje, kur negalima statyba. Jūsų patogumui „Vantos lapas“ gamina trijų dydžių pirteles. 

PIRTIS MINI

  Tai mažiausias „Vantos lapas“ pirtelės variantas. Ši pirtis puikiai tiks jaunai porelei arba dviese gyvenantiems senjorams. Jos pastatymui reikia labai nedaug vietos ir nepaisant jos dydžio turėsite galimybę pasimėgauti nuostabiu garu ir pasidžiaugti visais, pirties teikiamais malonumais.

pirtis mini

 

PIRTIS MAXI

Ši, mūsų manymu universalaus dydžio pirtelė tiks šeimai arba nedidelėms draugų kompanijoms. Ji jau turi uždarą priepirtį, kuriame galėsite maloniai pasėdėti, kol kiti bičiuliai atlieka pirties procedūras garinėje. Tai bus malonios poilsio akimirkos, kuriomis jaukioje aplinkoje galėsite dalintis su draugais.

pirtis maxi

 

PIRTIS GRAND

Jei turite erdvės, kur pastatyti ir norite suprasti maksimalų „Vantos lapas“ pirties teikiamą malonumą, rekomenduojame pirtį „GRAND“. Tai erdvi pirtis, turinti didelę garinės patalpą, kurioje galima „apdirbinėti“ iš karto du pirties mėgėjus. Taip pat yra erdvus priepirtis, kuriame gali susėsti visi besipirtinantys draugai. Ši pirtis jau bandyta daugelio pirtininkų ir visiems paliko gerus įspūdžius.  

pirtis grand

 

Visos „Vantos lapas“ pirtys gaminamos iš kokybiškos, tam pritaikytos medienos ir padengtos skiedromis. Tai ekologiška – tvari pirtis, kuri tarnaus jums daugelį metų. Pirties dengimas skiedromis suteikia senoviškos estetikos vaizdą ir puikiai derės prie gamtos. Galima rinktis padengimo spalvą. Suderinti visas smulkmenas ir gauti kokybišką informaciją galite paskambinę telefonu arba parašę užklausą elektroniniu paštu.

vantos lapas kontaktai

 

pirties priemones

Facebook