pirties kepurės

Kas velia pirties kepures?

Pirties kepurių vėlimo amatas.

  Pirties kepurė neišvengiama pirties tekstilės sudėtinė dalis. Žinote, kartais sutinkame žmonių, kurie teigia, kad gerai daro viską. Praktikoje yra kitaip, kas moka viską – nemoka nieko. Todėl jei mes siuvame pirties tekstilę, tai neveliame kepurių, nerišame vantų ir nestatome pirties krosnių. Kiekvienam specialistui patikėkite jo darbą. Kadangi sau keliame aukštus kokybės reikalavimus, tai ir rekomendacijas teikiame tik sąžiningiems ir kūrybos skonį turintiems kolegoms. Pirties kepurių vėlėją Viktoriją pažįstame, kaip labai kūrybingą, darbščią ir draugišką asmenybę, todėl be jokių abejonių rekomenduojame pirties bičiuliams rinktis jos kūrybos gaminius.

kas velia pirties kepures

 

Pirties kepurės kokybė.

Visi, šiek tiek pamėgę pirtis labai retai perka pirties kepures prekybos centruose. Priežastys labai paprastos – jos nepatogios, neišvaizdžios ir būna net iš neaiškios kilmės pluošto. Juk, suprantame, kas gaminama masiniu būdu (tūkstančiais vienetų) ir skirta užpildyti daugelio prekybcentrių lentynas, negali prilygti vienetiniams rankų darbo gaminiams. Kiek nustebome, kokios gali būti žmogaus fantazijos galimybės. Viktorijos veliamos „felting my way“ pirties kepurės unikalios. Kiek teko kartu dalyvauti įvairiuose renginiuose kartu, pas ją kabėdavo keliasdešimt kepurių ir visos buvo skirtingos. reikėtų paminėti, kad jos yra tinkamo storio ir gerai apsaugo galvą nuo nepageidaujamo karščio pertekliaus. 

Viktorija Jusel

 

Kaip užsakyti pirties kepurę?

Labai paprastai. Rasite ją soc. tinklų profiliuose ir galite susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Garantuojame, pasirinkimo įvairovę.

kepuriu velimo meistras

 

Facebook