pirties garas 2022

PIRTIES GARAS 2022

Druskininkuose buvo tikra pirtininkų fiesta.

  Gruodžio 3d. Druskininkų vandens parke (DVP), įvyko šaunus pirties populiarinimo renginys „PIRTIES GARAS 2022“. Visi norintieji, galėjo patys pajausti Lietuviškos pirties jaukumą, susipažinti su garsiais pirtininkais ir netgi gauti iš jų rankų SPA procedūras. Kiekvieną pirties renginį pirtininkai palydi vedami pagrindinės idėjos – pritraukti į šią sveiką ir malonią veiklą, kuo daugiau žmonių. Na žinomą ir padėti jiems susiprasti, kad Lietuviška pirtis yra šilta, jauki ir su svilinančiu karščiu nieko bendro neturi.
Dėkojame Vaidotui Petrauskui, kuris į šio renginio organizavimą įdėjo daug energijos ir pakvietė dalyvauti daug PRIEPIRTIS klubo narių. Šį kartą renginyje buvo daug svečių iš užsienio. Dalyvavo Latvijos pirtininkai ir mūsų tautiečiai iš Danijos, bei Airijos.
DVP erdvėje, dėl lankytojų ramybės draudžiamą filmuoti ir fotografuoti. Išimtine tvarka ši teisė buvo suteikta TV laidai apie pirtį „Vantos lapui“. Stebėkite televizijos laidas ir pamatysite kaip viskas vyko o gal sekančiais metais užsimanysite atvykti ir viską pamatyti savomis akimis.
  Norime pabrėžti, kad pirtininkų organizuojami renginiai įgauna vis daugiau spalvingumo ir jaunatviškos dvasios. Po oficialios renginio dalies vyko vakarėlis, tema „ANTRININKAI“, patikėkite, ten buvo visko, didžėjus su klubine muzika, vakarėlio vedėjas, TOBULI antrininkai, pašėlusiai norinčios šokti merginos ir dar…. Taigi, su pirtininkais smagu ir jaunimui 😉 

pirtininku vakarelis

 

Patys suprantate mieli pirties bičiuliai, vakarėlis buvo uždaras ir kitos jo akimirkos yra privačios. Norėdami pamatyti daugiau, patys junkitės į aktyvią PRIEPIRTIS klubo veiklą, dalyvaukite renginiuose ir būsite šio veiksmo dalimi 😉 

 

Pirties klubas

Facebook