pirtininkas saulius morkunas

pirtininkas Saulius Morkūnas

Kas dirba Aviliuko pirtelėje?

  O ten darbuojasi Saulius su Lina. Apie Liną ir „Aviliuko pirtelę parašysime atskiroje apžvalgoje – jie tikrai to verti. Na o Saulius, kaip Saulius, ką čia daugiau rašyti 🙂 Juokas, galima rašyti daug ir tik iš gerosios pusės. Jau ne vienerius metus šį pirtininką pažįstame ir esame dalyvavę daugelyje jo organizuotų pirčių. Kiekvieną apsilankymą pas jį prisimename su malonumu, o išvykstame nuostabiai pailsėję.
Žinoma, kiekvienas pirtininkas turi savitą bruožą, kuris juntamas bendrame kontekste (pirties paruošimas, svečių sutikimas, pirties vedimas ir atsisveikinimas). Aprašyti tą bruožą keliais žodžiais labai sunku ir gal reikėtų paminėti kelias vietas, kurios pas šį pirtininką labiau išreikštos. Šmaikštus humoras, švaros palaikymas pirtyje, draugiškumas ir teisingas pirties vedimas.
Paanalizuokime svarbiausią iš jų. Paklausite – ką reiškia „Teisingas pirties vedimas“? Pasakysime iš savo daugiametės patirties (lankant įvairias pirtis), tai optimalumo pritaikymas veiksmuose. Paprasčiau tariant, visko būna tiek kiek reikia. Nei per daug – nei per mažai. Tai pirtyje yra labai svarbu. Pirtyje vienu metu būna 6-8 žmonės, dažnai skirtingais norais ir įpročiais, o įtikti visiems nelengva. Jei pirtininkas tai sugeba – pagarba jam.

 

Saulius Aviliuko pirtis

 

Sauliaus teikiamos paslaugos

Dažniausiai Saulius atlieka įvairias procedūras ir pirtinimą savo „Aviliuko pirtelėje“. Tačiau, jei nutiko taip, kad surinkote draugus savo pirtelėje ir neturite vedančiojo pirtininko Saulius mielai padės. Norime pasakyti iš savo asmeninės patirties, papulti po Sauliaus vantomis tikrai verta. Tiesiog išbandykite ir nuspręsite patys 😉

Susisiekite dėl paslaugų tiesiai su Sauliumi:
SAULIUS MORKŪNAS – Facebook

SMAGAUS LAIKO!

Facebook