SPA PIRTIES KOSTIUMĖLIS

Kodėl jums reikia pirties kostiumėlio?

kostiumėliai pirčiai

ESTETIŠKA IŠVAIZDA

PRAKTIŠKUMAS PROCEDŪROSE

LAISVĖS POJŪTIS

pirties kostiumelis

Apie dizainą – SKAITYTI
Apie komplektaciją – SKAITYTI
Audiniai, spalvos – SKAITYTI

spa apranga

Komforto jausmas – SKAITYTI

pirties kostiumeliai

   Moterys, kurios intensyviai lanko pirtis ir SPA centrus žino, kad tokioms procedūroms, kaip vanojimas, įtrynimas druskos bei kaštonų mišiniais ar tepimas medumi drabužiai nėra reikalingi. Deja, ne visur išeina be jų būti. Įvairios situacijos ir kuklumas, vis dar verčia šiek tiek prisidengti. Tokioms situacijoms ir sukurtas pirties kostiumėlis. Atskiros jo dalys, procedūrų metu lengvai atsiverčia ir taip suteikia galimybes atliekančiam procedūras prieiti prie didesnio kūno ploto. Taip pat, šis apranga atlaisvina judesius atliekant procedūras. 

pirties kostiumėlis

 

KOMFORTO VISUMA

Juk, ne kiekvieną kartą vykdamos į gydyklą, sanatoriją arba pirtelę galite numatyti, kad jums ten esant, procedūrų drabužiai bus nereikalingi? Pakanka su savimi turėti nedaug vietos užimantį pirties kostiumėlį ir kiekviena situacija taps paprastesnė. Patogi tekstilė procedūrų metu lygiai tiek pat svarbi kaip ir kiti atributai. Tik tada, kai sudedi tobulą šilumą, drėgmę, kvapą, aprangos jausmą ir draugų ratą, pasijauti lyg ant sparnų. Norisi, kad sustotų laikas ir tobula akimirka truktų amžinai. Taigi, kiekvienas atliekame savo malonumo užtikrinimo funkciją – mes siuvame…

DIZAINAS

Šis pirties kostiumėlių dizainas sukurtas DuliART Textile studijoje. Gaminio praktiškumas ir pritaikymas įvairioms pirties procedūroms testuotas ir tobulintas kartu su pirtininkais profesionalais. Krūtinės pridengtukas derinamas su sijonuku arba šortukais. Variantas su pirties sijonuku pastaruoju metu populiarėja vis labiau. Dėvint šį kostiumėlį jus nesudarysite jokių sunkumų pirtininkui arba kitam spa procedūrų specialistui pasiekti kiek įmanoma daugiau jūsų kūno ploto. Kostiumėliai vis dažniau naudojami sanatorijose ir kitose sveikatinimosi įstaigose vaikštant į paskirtas procedūras. Dizaino kopijavimas draudžiamas ir saugomas Lietuvos teisės aktais.

KOMPLEKTACIJA

Moteriškas pirties kostiumėlis sudarytas iš laisvų, judesių nevaržančių dviejų dalių. Tai yra krūtinės pridengtukas ir šortukai. Nuo 2022m pirties parangos kolekciją papildė kostiumėlio variantas su sijonuku. Pirties šortukus rekomenduojame S ir M dydžiams. Variantas su sijonuku S, M, L ir XL. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, kad standartiniai dydžiai parinkti taip, kad būtų šioks toks laisvumas. Jokiu būdu nepasirinkite per mažo kostiumėlio. Tik tinkamai parinktas dydis garantuos laisvumą pirties procedūrų metu.

AUDINIAI IR SPALVOS

Visi, bent kiek susipažinę su pirtimis supranta – eiti į pirties garinę su sintetiniu drabužiu negalima. Mūsų siuvimo studijoje sukurti ir pirties kostiumai siuvami tik iš natūralių audinių. Tai medvilnė ir linas arba įvairiomis proporcijomis maišyti šių pluoštų deriniai. Medvilniniame variante, turime kelias specialios faktūros medžiagas, kurios yra 4 pagrindinių spalvų ir jas visuomet rasite mūsų kolekcijose. Komplektai iš lininio audinio kiek kitaip. Siuvamos 15-40vnt gaminių serijos iš audinio, kuris yra unikalus ir gali daugiau nesikartoti.

Į PUSLAPIO VIRŠŲ

Į E-PARDUOTUVĘ

PAKLAUSIMAI