Klubas priepirtis

Na tai kur tas priepirtis?

Nuo tų paprastų klausimų ir padėkime:

  1. Kas yra klubas „PRIEPIRTIS“?
  2. Kur yra klubas „PRIEPIRTIS“?
  3. Kodėl man reikalingas klubas „PRIEPIRTIS“?

  Kaip visuomet, viskas labai paprasta 😉 ir tuo pačiu labai svarbu, nes visi atsakymai būtent čia. Tai vieta, kurioje renkasi visi pirtį ir jos procedūras mylintys bičiuliai. Visai nesvarbu kokia pas tave šio malonaus ir sveiko hobio patirtis, esi pradedantysis lankytojas ar pirtininkas profesionalas. Klube „PRIEPIRTIS“ susirenka visų pirties bendruomenių, klubų, asociacijų ir kitokių SPA organizacijų nariai. Taigi, čia visuomet gali gauti atsakymus į tau rūpimus klausimus. Ar tau tinka pirtis? Nuo ko pradėti statant pirtį? Ar tavo organizmui tinka viena arba kita procedūra? Ką dėvėti pirtyje?
„Priepirtyje“ bus daug straipsnių ir dar daugiau video apžvalgų, su įvairių pirčių lankymu ir procedūrų bandymais. Paklausite, ką man čia veikti, jei aš jau esu pirtininkas ir pirties savininkas, bei žinau daugelį tiesų. Tiesiog – visada galite žinoti dar daugiau 😉 Kita, jums naudinga pusė – „PRIEPIRČIO“ klubas gali jums padėti su jūsų, kaip pirties nuomotojo populiarinimu. Jūsų pirties pristatomoji video medžiaga arba straipsniai suteiks naujas sklaidos galimybes. 

Kur yra klubas PRIEPIRTIS?

 

  Jis yra visur, kur yra jo nariai. Tai pirtys ir SPA centrai, kur mes maloniai leidžiame laiką, filmuojame reportažus ir džiaugiamės gyvenimu. O savo emocijomis, daug metų turinčia patirtimi, patarimais ir diskusijomis dalinamės facebook grupėje.

FACEBOOK grupės „PRIEPIRTIS“ linkas:

PRIEPIRTIS | Facebook  – Skelbk pirties renginius ir ieškok jų – dalinkis patirtimi 😉 

Netolimoje ateityje jūsų laukia įdomus YOUTUBE kanalas, kur galėsite mėgautis įdomiais reportažais, pamokomis ir maloniai, bei naudingai praleisti laisvalaikį.

Dėl bendrų projektų ir idėjų įgyvendinimo susisiekti:

KONTAKTAI – https://duliart.lt/kontaktai/

Facebook