SPA centru aprangos mados

PIRTIES MADOS NAMAI

Dar, prieš keletą metų galima buvo teigti, kad aprangą pirtims, SPA centrams, sanatorijų procedūroms siuvo įvairios, su šia sritimi nieko bendro neturinčios įmonės, o pagrindinė įsigijimo vieta buvo prekybcentriai. Šiai dienai situacija stipriai pasikeitusi. Nuo 2020m. jauna aprangos dizaino studija „DuliART Textile“ išsigrynino ir pradėjo siūti ir kurti pirties, bei sveikatos procedūroms skirtą aprangą. Nuo kitų siuvimo įmonių „DuliART Textile“ skiriasi tuo, kad komandos nariai yra aktyvūs pirčių ir sveikatos centrų gerbėjai, todėl žino jų lankytojų poreikius. Specializuotos spa procedūrų tekstilės kūrybą yra šios komandos gyvenimo dalis.

LAISVALIAKIUI, PIRČIAI IR SANATORIJOMS

Apranga – visiems maloniems atvejams.

pirties mados namai

 

PATOGUS LAISVALIKIS IR PROCEDŪROS

Ko reikia visą darbo savaitę intensyvią veiklą turėjusiai moteriai, kuri nori visiško atsipalaidavimo ir persikrovimo – „restarto“. Kiekvienai atskirai, tačiau tendencijos panašios. Daugelis mielai atsigauną sodybose prie ežerų, pirtelėse, savaitgalio SPA procedūrose, masažuose ir t.t. Tam, kad šie malonūs procesai vyktų sklandžiai reikalinga tam pritaikyta apranga. Juk norime jausti visišką kūno laisvę skaitydami knygą terasoje prie ežero, arba eidami į paskirtą procedūrą iš sanatorijos ar viešbučio kambario. Patikėkite, teko, kartu su kitomis kolegėmis išbandyti ne vieną modelį, atlikti dešimtis labai smulkių korekcijų, kol laisvalaikio drabužis maloniai apgaubė kūną. 

DIZAINO PRIPAŽINIMAS

  Aprangos dizainą, tobulai suderintą su funkcionalumu kuria „DuliART Textile“ studijos komanda Jūratė Draudvilienė ir Ksaveras Draudvilas. Kadangi, Lietuvoje nėra kitos siuvimo įmonės, kurios didžiąją kūrybos dalį sudarytų pirtims ir sveikatos centrams siūta tekstilė, galime drąsiai teigti – „DuliART Textile“ yra pirties mados namai Nr.1. Intensyvų kūrybinį procesą teigiamai įvertimo daug žinomų SPA sektoriaus paslaugų teikėjų. Jiems sukurta daug individualių laisvalaikio drabužių ir net atskira kolekcija. VERTA PAMINĖTI – vienas iš sėkmingo darbo įrodymų yra ir tai, kad įvairūs prekybos vienetai, siuvėjai ir net dizaineriai bando (su minimaliais pakeitimais) atkartoti „DuliART Textile“ kūrybą. Tai, dar labiau įpareigoja išlaisvinti fantaziją, daugiau kurti ir eiti žingsniu priekyje.

Esamu momentu šia patogia relaksui skirta apranga jau naudojasi klientai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Airijos, Danijos, JAV, Slovakijos ir net Japonijos. 

Sekite mūsų naujienas įvairiose platformose.

Naujausi gaminiai mūsų el. parduotuvėje – DuliART.lt/parduotuve

Facebook