SaunaStyle

Visose tekstilės srityse egzistuoja mados ir pirties tekstilė ne išimtis. Lietuvoje pirčiai skirtą aprangą ir tekstilines priemones siuva keletas didžiūjų siuvyklų ir viena kita specializuota. Didieji tekstilės gamintojai pirties aprangą siuva tiesiog, kaip vieną iš siuvamų gaminių ir dažnu atveju neturi kada gilintis į jos funkcionalumą. Na ir trend‘us ateinantiems metams arba sezonui, užduoda tikrai ne jie.

Kas kita su specializuotais siuvėjais. Jų būna dvi kategorijos. Vieni siuva ir atiduoda aprangą testavimui pirties profesionalams, bei ima iš jų patirtį. Kiti yra SPA procedūrų tekstilės gamintojai ir tuo pačiu dideli pirties gerbėjai.

Mes priklausome pastarūjų kategorijai. Pirtis ir su ja susijusios veiklos į mūsų gyvenimą atėjo žymiai anksčiau nei pirties aprangos siuvimas. Patys SPA drabužiai, pirties prijuostės, pirties suknelės ir pogalviai atsirado mūsų dirbtuvėse kaip savo ir draugų poreikio patenkinimas. Vėliau, bėgant metams atsirado poreikis draugų draugams ir t.t. Šiai dienai, sukurta aprangos kolekcija „DuliART Textile & Vantos lapas“, kuri pristatyta TV laidose ir įvairiuose SPA renginiuose.

Moteriškas pirties kostiumėlis

SAUNA STYLE

PirtiesMados

PIRTIES MADOS

Nuo 2021m. esame labiausiai specializuoti SPA procedūrų pirties aprangos gamintojai. Nuo 2022m. pastebėjome, kad esame kopijuojami kitų, su lininiais audiniais dirbančių Lietuvos dizainerių. Tai tik parodo, kad einame teisingu keliu ir tapome pirties mados vedliais.

Visi žinome, kelnės siuvamos taip, kad jas būtų patogu užsimauti iš apačios o ne iš viršaus. Čia, kaip ir nieko neišrasi, tačiau smulkmenos suteikia aprangai funkcionalumo ir žavesio. Tam, kad tai daryti, reikia tiesiog turėti fantazijos.

2023m. pradžiai pristatome iki smulkmenų ištobulintą moterišką pirties kostiumėlį „Sauna Style“. Jį jau galima užsakyti mūsų e-parduotuvėje ir mėgautis pasirinkimais – S, M, L ir XL dydžiais, bei pasirenkama funkcija „SU UŽSEGIMU“ arba „BE UŽSEGIMO“. Viršutinė kostiumėlio dalis „Krūtinės pridengtukas“ iki šiol buvo prieinama tik užsidedama per viršų. Nuo šiol (jūsų pageidavimu) yra versija su užsegimu. Smagaus nešiojimo ir gero garo.    

 

Pagarbiai:

SPA ir pirties tekstilės dizaino studija

DuliART Textile

Facebook