KAIP IŠSIRINKTI PIRTIES SUKNELĘ?

Atsakykite sau į klausimą…

Esate pirtininkė ar spa procedūrų gavėja?

Esminiai skirtumai:

PIRTININKĖS

Pirtininkių suknelių paskirtis - apsaugoti kūną nuo tiesioginės kaitros ir prieš klientą atrodyti estetiškai. Jos būna uždaresnės ir iš storesnio audinio. Naudojamos atliekant procedūras garinėje ir poilsiui priepirtyje.

PIRTIES LANKYTOJOS

Dažniausia pirties lankytojų suknelių paskirtis - šiek tiek pridengti kūną priepirtyje o jei nusirengus būti niekaip neišeina, garinėje. Dažniausiai jos būna ir lengvo lino ar medvilnės. Lengvai ir greitai nusimetamos.

 

Pasirinkimo kriterijai

  1. Natūralumas – bet kuris pirties arba priepirčio drabužis turi būti iš natūralaus audinio pluošto. Kitu atveju, geriau visai jo neturėti.
  2. Jausmas – rinkitės tokį suknelės modelį, kurį patogiai jausite ant kūno.
  3. Emocija – tinkamai pasirinktas modelis ir jums tinkantis spalvų derinys teiks geras emocijas.
  4. Vaizdas – Šiais laikais bet kuriai merginai ar moteriai svarbu ir tai kaip ji atrodo. Būkite puošnios 😉 

pirties sukneliu modeliai

 

Mūsų dirbtuvėse siuvami keli pirties suknelių modeliai. Dažniausiai jie patenkina tiek pirtininkių, tiek pirčių ir spa centrų lankytojų norus. Jei taip atsitiktų, kad mūsų svetainėje visgi nerasite sau tinkamo varianto, susisiekite, priimsime individualų, tik jums pritaikytą sprendimą. Mes, taip pat aktyvūs pirčių bičiuliai, todėl mūsų sukurti gaminiai įtakoti asmeninės patirties.

Jei suknelė jums per daug uždara, siūlome rinktis
NAUJOVĘ

pirties sukneles

 

PIRTES SUKNELIŲ KOLEKCIJOS

Savo klientų ir didesnių užsakovų poreikiams patenkinti periodiškai išleidžiamos naujos kolekcijos.

  • Kolekcijose dažniausiai naudojami lino ir medvilnės audiniai
  • Nauji modeliai dažniausiai „gimsta“ diskusijose su profesionaliais pirtininkais
  • Kuriant naujas kolekcijas prisimename jūsų pastabas ir pageidavimus

    pirties aprangos kolekcijos

O KAIP SU SPALVOMIS?

Manote linas būna nuobodus?

pirties sukneliu spalvos

Esamu laiku didieji Lietuviškų lininių audinių gamintojai siūlo plačią spalvų gamą ir daug įvairioms situacijoms tinkamų raštų. Dirbdami su savo tiekėjais-partneriais visuomet randame klientei tinkamą spalvų derinį. Jei norite užsakyti tik jūsų butikui, e-shop’ui ar partneriams pritaikytą pirties suknelių kolekciją, galime siūti iš žaliavinio lino. Tokiu atveju įmanomas technologiškas spalvos kodo išdirbimas tik jūsų kolekcijai. Žinoma, jei esate pirties ar spa procedūrų lankymo pradininkė o gal tiesiog reikia greito sprendimo – eikite į mūsų e-parduotuvę ir gali būti, kad ten rasite patenkinantį jus sprendimą.

Esant poreikiui siuvame ir didelių dydžių pirties sukneles. Būkite užtikrintos, jei kreipsitės pas mus, sutarimą rasime. Gali būti, kad radote mus ieškodami kitos su tekstilės gamyba susijusios informacijos. Neabejokite, parašykite ir gal jums padėsime jūsų rūpimu klausimu.