Nidijaus Pirtis

NIDIJAUS PIRTIS

Rokiškio rajonas nėra gausus pirtimis, kuriose darbuojasi tikri pirtininkai. Južintų seniūnijoje galite surasti Girelės kaimą, kurį verta aplankyti vien dėl tikros Lietuviškos pirties ir šaunių pirtininkų. Žinoma, šias paslaugas reikia užsakyti iš anksto. Kaip žinia, pirties krosnis per penkiolika minučių neišsikūrena.

PIRTININKAI NIDIJUS IR DAIVA

Nidijus ir Daiva

 

Girelės kaime yra Nidijaus ir Daivos pirtis, kurioje jie gali palepinti jūsų kūną, bei nuraminti bėgančią sielą. Norint šioje pirtelėje gauti pilną palaimą, geriausia planuoti jos lankymą 2-4 žmonėms. Supraskite, kuo daugiau bus besipirtinančių žmonių, tuo mažiau dėmesio gaus kiekvienas atskirai. O juk norisi pajausti visus teikiamus malonumus.

Nidijaus ir Daivos pirtis

 

Vedamas didelio pomėgio pirčiai 2016m. Nidijus baigė „Lietuviškos pirties akademiją“ ir tapo kvalifikuotu pirtininku. Žinote, kodėl geriau lankyti pirtį, kurioje dirba kvalifikuotas pirtininkas? Pirtis yra ta vieta, kurioje neprotingai elgiantis galima nudegti, užsigauti ar patirti netinkamą organizmo reakciją ir nežinoti, kaip toliau elgtis. Patyręs pirtininkas pirtyje yra tas žmogus, kuris atsako už jos lankytojų instruktavimą, priežiūrą gerą savijautą. Galite būti ramūs, pas Nidijų ir Daivą Aukštikalnius taip ir jausitės. Susisiekite su jais asmeniškai ir suderinkite jūsų pirties laiką. Gero garo ir malonių įspūdžių.

PIRTIES LOKACIJA:

https://goo.gl/maps/jq91X7mXDuyx9e3e9

Facebook