+++Męs, šeimos dydžio kūrybinė studija+++

     Siekiant įgyvendinti visas, mūsų šeimos narių mintyse rusenančias idėjas ir norėdami suteikti daugiau individualumo Jus supančiai aplinkai užkūrėme „DuliArt Paradise“ šeimos studiją. Vienaip ar kitaip, mūsų vykdomas paslaugas arba prekes rasite „DuliArt Paradise“, „drondvillo“ arba „autopaslaugos.com“ pavadinimais. Dalinkimės tuom, ką darome geriausiai ir mus supanti aplinka bus išskirtinė, bei kupina žavesio.

+++Šiuo metu kuriame+++

    Įvairias dekoratyvines pagalvėles, kurias mielai užsako į namus, ofisuosus, viešbučius, automobilius ir dar daug kur… Užsakant pagalvėlę, ar kitą minkštą aksesuarą galite rinktis kelis variantus – 1. Pasitikėti mūsų fantazija, 2. Pasitelkti savo fantaziją, 3. Pasitelkdami abejas fantazijas 😉 Puošdami savo gaminius naudojame įvairius kūrybos metodus, tai siuvinėjimas siūlais arba kitu audiniu (senasis Angliškas siuvinėjimas). Gaminius, klientui pageidaujant pritaikome prie įvairių interjero stilių – klasikinio, modernus ar rytietiško… Pagalvėlės yra vienas iš gaminių, su kuriuo niekada „neprašausite“ pro šalį, nešdami ją kaip dovaną. Mūsų kuriamų pagalvėlių gama išsiskiria unikalumu, nes mes nedidelė šeimos studija ir sugebame greitai bei tiksliai reaguoti į kliento pageidavimus.

      Pirties atributiką ir įvairias priemones – tai maišeliai pirties arbatoms (galima ir su mūsų rinktomis arbatžolėmis), pirties apsiaustus ir rankšluosčius. Šie gaminiai gali būti puošti siuvinėtais vardais, logotipais ar kitomis jūsų arba mūsų parinktomis aplikacijomis. Siuvinėti rankšluosčiai labai dažnai perkami kaip dovanos.

      Kalėdines rankų darbo dekoracijas – tai pagal tolimūjų rytų šalių  „Kanzashi“ gamybos technika pagaminti žaisliukai.

     

+++Ir prekiaujame+++

     Grikių lukštais – tai labai vertingas produktas. Grikių lukštai, kaip pagalvių arba čiužinių užpildas Rytų Azijos šalyse buvo naudojami jau senovėje. Dažnuose Japono namuose arba viešbutyje, taip užpildytas pagalves nakvynei gausite, kaip pagarbos svečiui simbolį. Šis užpildas turi daug privalumų. Jis pralaidus orui, todėl kūno dalis esanti ant grikių lukštų turės gerą vėdinimą. Pasak rytų medicinos atstovų, šis užpildas turi tam tikrą terapinį poveikį. Kadangi, pagal savo sudėtį lukštas visiškai netinka kaip maistas, nes yra kietas, juose nesiveisia parazitai ir tokiu būdu esate apsaugomi nuo alergijos. Taip pat jie yra naudojami kaip mulčias gėlynuose, braškynuose ir avietynuose. Dažniausiai Lietuvoje sutinkamos organinės kilmės mulčiavimo medžiagos didina dirvos rūgštingumą, tas jūsų nelies jei mulčiavimui naudosite grikių lukštus. Taip pat jie suteikia grąžų estetinį vaizdą.

+++Ir mes galime+++

Dirbti taip kaip nemoka kiti, nes mūsų šeimos studija imli ir kūrybinga. Todėl esame pasiruošę įvairioms nestandartinėms situacijoms, kurių negali išspręsti didelės paslaugų ir prekybos įmonės.

    Tai mūsų mažytė, minkštų aksesuarų sostinė.

duliartPRO55

payseraduliartlt