profesionali siuvėja

   Sveiki mados bičiuliai, siuvėjos, dizainerės ir visi pas juos besilankantys. Šį kartą norisi paliesti temą kuri jau senai neduoda ramybės. Kalbėsiu apie labai žemišką ir daugeliui aktualų reikalą – gaminių, audinių ir paslaugų kainą. Dar visai nesenai maniau, kad apie tai nėra ką pasakyti, gerokai klydau. Paskutinės įžvalgos galutinai patvirtino – tai BŪTINA. Nerinkau šiam straipsniui medžiagos specialiai, tai tiesiog susirinko per laiką besidomint įvairiais mados pasaulio paslaugų teikėjų ir klientų santykiais. Daugiausia norisi paliesti profesionalias siuvėjas, nedidelių siuvyklų savininkus ir Jus gerbiamieji mūsų visų klientus. Dalyvaudami šioje veikloje dažnai bendraujame su įvairiomis siuvėjomis, nuo tik pradedančių siūti iki visiškų siuvimo virtuozių, kurios pagal savo patirtį ir tendencijų įžvalgas jau senai galėtų būti geromis dizainerėmis. Taigi girdime daug nuomonių apie klientų ir siuvėjų santykius. Ginčai dažniausiai kyla dėl kokybės ir kainos. Dėl kainos, žinoma dažniau. Dėl kainų kyla ne tik ginčų, bet ir įvairių diskusijų virtinių socialiniuose tinkluose ir kitose komunikavimo priemonėse. Norėdami įnešti šiek tiek aiškumo norėtume paprašyti gerbiamų klientų, nepriklausomai nuo to ar jie ieškote siuvėjo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar mažam miestelyje, būkite supratingi ir teisingai įvertinkite teikiamą paslaugą ir perkamas prekes. Šių dienų pasaulis kupinas įvairių paslaugų ir prekių su įvairia kokybe. Gal būtų maždaug teisinga jei, kalbėdami apie drabužius juos sudėliotume į eilę pagal kainą ir kokybę.

  • Drabužiai kurie užsakyti pas dizainerius.
  • Profesionalių siuvėjų kurti gaminiai.
  • Garsių prekės ženklų drabužiai.
  • Vidutinio lygio siuvėjų siūti drabužiai.
  • Ekonominės klasės (Europos gamintojų) prekės ženklų drabužiai.
  • Pradedančių siuvėjų gaminiai.
  • Azijos šalių gamintojų drabužiai.
  • Antrinių perpardavimo punktų drabužiai – retais atvejais pasitaiko naujų ir kokybiškų.

    Kiekvienas iš jų yra skirtingos klasės atstovas. Kiekvienas skirtingai investavęs savo asmeninio laiko ir lėšų į savo produkcijos kokybę, reklamą, žinomumą ir t.t. Aukščiausiai esantys tai daro su meile, atsidavimu menui ir dažnai net neskaičiuoja savo laiko naujos idėjos kūrybai. Žemesnioji grandis, arba neturi patirties, arba lėšų, arba laiko menui ir daro pigiai, greitai bei nekokybiškai. Taigi skirtumai akivaizdūs ir visiems suprantami. Patikėkite, labai prastai pasijaučia profesionalus siuvėjas arba ilgai savo verslą kūrusio butiko sąvininkas, kuomet pas juos gaminį užsisakęs klientas atsiverčia Aliexpress parduotuvę ir rodo, ką nori pasisiūti, bei parodo kainos pavyzdį. Taigi Jūs verčiate tikrą savo srities profesionalą dirbti už masinės nuvalkiotos produkcijos kainą. Žinote prie ko tai veda…? Tie siuvėjai, kurie nepasiduoda tokiai įtakai, pakelia siuvimo įkainius tiek, kad kas juos net nesikreiptų žmogus kuris linkęs nurodyti savo kainą. O tie kurie pasiduoda Jūsų įtakai ir pradeda viską daryti labai pigiai, neturėdami laiko naujovėms, mokymams ir t.t. nes dirba už savikainą praranda profesionalumą ir tai priverčia juos atsisakyti šio amato. Aš net neabejoju, kad jums nepatiktų, jei jūsų darbą, pradėtų vertinti pačiu žemiausiu lygmeniu, net jei jūs esate savo reikalo profesionalas.
Apibendrindami tikimės, kad jūs mus supratote ir tai tikrai nereiškia, kad negalima derėtis 😉 bet gerbkime vieni kitų darbus ir kūrybą. Žinoma, kad dirbti nori visi ir Azijiečiai ir pradedantys siuvėjai, tačiau išmokime atskirti visų paslaugas ir prekes, pagal kokybę ir kainą. Supraskime, kiekvienam už jo pastangas turi būti atlyginta. Užsakydami audinius ir siuvimo paslaugas, savo kostiumui, suknelei, kelnėms ar kitam įsivaizduojamam drabužiui įvertinkime kiek darbo ir meilės kiekvienas į tai įdeda.
AČIŪ JUMS MIELIEJI – susiraskite pagal sau patogią vietą savo siuvėją ir – DŽIAUKITĖS TOBULAIS DRABUŽIAIS 😉
Gerų Jums akimirkų, kurias praleisite su savo meistrais 😉

https://youtu.be/F2WXrrFVdug

Facebook