pirties volelis

 Dažnas pirties gerbėjas ar gerbėja, žino kokios naudingos ir malonios dabartinės pirties procedūros. Dažnai girdime minimas senovės Lietuvių pirties tradicijas, tačiau jos buvo gerokai paprastesnės ir dažniausiai turėjo švarinimosi paskirtį. Dabar gi, pirtis tapo savaitgalinio atsipalaidavimo, jėgų atstatymo, bendravimo ir sielos raminimo vieta. Pirtyse, šalia vantų, aliejų, druskos ir įvairių odos šveitimo, bei maitinimo priemonių naudojami gražūs ir funkcionalūs pirties tekstilės gaminiai.

pirties pagalve

Pirties procedūrų metu, svarbu suteikti gulinčiam kuo natūralesnę ir komfortiškesnę gulėjimo padėtį. Iki šiol tam puikiai pasitarnavo medinių konstrukcijų pagalvėlės. Tačiau jos ne visiems tinka, dėl savo kietumo ir neprisitaikymo prie kūno linijų. Įvairios pirties tekstilę gaminančios įmonės pirtininkams pakankamai ilgą laiką siūlė įvairias medvilnės ir lino išorės dengimą turinčias pagalves. Jos buvo patogios, bet dėl savo įgeriančio drėgmę paviršiaus greitai įgaudavo nemalonius kvapus ir tapo nemielos. Lankydami pirtis pasigedome tinkamo produkto šiam reikalui. Iš savo ir kitų pirtininkų patirties ir pageidavimų pasiuvome pirties volelį – pagalvėlę, kuri higieniškesnė, estetiško apipavidalinimo ir labai patogi.

pirties prekes

Šio volelio paviršius yra iš drėgmei atsparaus audinio o grafinis atvaizdavimas parinktas pagal pirčių temą. Vidinėje dalyje – ji pasiekiama atsegus užtrauktuką, yra vidinis, taip pat drėgmei atsparus voliukas. Jis pripildytas drėgmės nebijančio ir natūralaus užpildo – grikių lukštų. Prie kiekvieno volelio pridedamas papildomas maišelis lukštų papildymui, kai šie sukrenta.
Jau turime pakankamai atsiliepimų apie jų naudojimą ir galime drąsiai sakyti, tai labai funkcionalus ir patogus pirties procedūrų pagalbininkas. Paprastai, garinėje gulinčiam žmogui stabilizuoti ir užtikrinti komfortą pakanka dviejų volelių, vieno po kojomis, kito po galva. Įtin dažnas atvejis, jei moterys turi didesnes krūtis, pasikiša jį po pažastų juosta virš krūtinės. Jo minkštumą galima reguliuoti nupilant arba papildant lukštais. Mes už patogią ir akį traukiančią pirties tekstilę ir kitas pirties prekes. Žinoma, tai kas dedama tiesiai ant kūno, siuvame iš lino. Džiaugiamės kartu su jumis mieli pirties bičiuliai ir linkime gero garo 😉Facebook