koronavirusas nCoV

NORS TAI NE MŪSŲ SRITIS,
PSICHOZĖ VERČIA APIE TAI
KALBĖTI

   Esame tekstilininkai ir informacija apie pandeminius ligos atvejus ne mūsų specifika, bet į viešumą iškylantys psichozės atvejai verčia apie tai kalbėti visus. Įdomumo dėlei data 2020 kovo 14d. Šiai dienai Lietuvoje stebimi vos keli susirgimo atvejai. Žinoma, situacija Kinijoje, Italijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse duoda suprasti, kad viskas tuo nepasibaigs ir susirgimų Lietuvoje daugės, nes neturime kažkokio išskirtinio geografinio, o pasirodo, kaip kuriais atvejais ir protinio pranašumo. Visi žinome, kad kraštutinumai visuomet duoda daugiau žalos nei naudos, bet stebime chaotiškai skirtingus elgsenos variantus šalyje prasidedant cod-19(2019nCoV koronaviruso) invazijai. Kaip tekstilininkų bendruomenės nariai, kaip tėvai ir kaip vaikai, norime jus paraginti elgtis pagal specialistų rekomendacijas, kol tai dar nevėlu. Jei esate jauni, drąsūs, sveiki ir patys nieko nebijote, šaunu, bet susimastykite ar dėl kažkokio menko vienos ar kelių dienų pasilinksminimo norite pasiųsti į anapilį savo, draugų ir kolegų senelius bei kitus silpnai besijaučiančius. Pagalvokite – ar jūsų linksmybės, geliniai nagai arba kitos jums (būtinos) procedūros gali būti aukščiau kito piliečio gyvybės? Net jei jūsų saviizoliacija neužtikrins kito gyvybės, jūs būsite pabandę ją išgelbėti ir neturėsite dėl to sąžinės graužaties.
Kitas, visiškai priešingas atvejis, tačiau dar mažiau saugus nei pirmasis… Kaip kurie individai taip paniškai bijo naujojo koronaviruso, kad tam ruošiasi tokiu būdu, kuris užtikrina dar didesnį viruso plitimą. Jie kiekvieną dieną stebi ar parduotuvių lentynose neatsirado jų pamėgtų makaronų ir kruopų, o šiems pasirodžius, grūdasi ir perka juos dešimtimis kilogramų, nors spintelės jau lūžta nuo jų. Maža to, jie perka vaistinėse pakuotėmis dezinfekuojantį skystį ir vienkartines kaukes, o prekybos centrų ir vaistinių eilėse stovi be jų ir krapšto nosį su pirštu, kuriuo ką tik čiupinėjo laiptinės turėklą… Atsisėdę į automobilį tomis pačiomis (švariomis) rankomis rankomis skuba iškrapštyti šalia sėdinčiam anūkui imunitetą skatinančių vitaminų, kurių ką tik nupirko tiek, kad užtektų visam darželiui. Gerbiamieji, argi JŪS nesuprantate, kad pirkdami maisto produktus ir kitas egzistavimui ir sveikatai palaikyti reikalingas priemones tokiais kiekiais kurie būtų pakankami aprūpinti kelioms savaitėms visą jūsų giminę, dirbtinai skaninate deficitą ir esate psichozės ir chaoso sukėlėjai? Susimastykite, gal kažkur iš vienintelio darbo, kuris vos padengia minimalias išlaidas namo grįžta vyro netekusi mama, kuri negali įpirkti jau atsiradusių lentynose produktų ir pamaitinti savo 4 vaikus, nes JŪS sukėlėte chaosą ir deficitą, ko pasekoje būtini produktai pabrango 4 kartus.
Linkime visiems vadovautis racionaliu mastymu ir drausminti tuos kuriems Dievas nedavė tokios prabangos. Jei tai būtina, galima pasitelkti ir tvarką užtikrinančių institucijų pajėgumus. Nebūtinuosius apsipirkimo atvejus, įvairūs daiktai, tarp jų ir audiniai 😉 vykdykite internetu, skambinkite el. parduotuvių administratoriams ir tarkitės dėl jums priimtino pristatymo būdo. Jei norite minimalaus kontakto, reikalaukite, kad jums būtini daiktai būtų paliekami prie jūsų durų arba kieme (manome tai mielai darys jūsų vietovėse lokalizuoti paslaugų ir prekių tiekėjai). Tai yra išbandymų ir įvairialypės logistikos metas, kurie generuoja mums pagrindinę užduotį – psichozės ir chaoso metu išlaikyti prekių ir paslaugų tiekimą. Dirbkime, džiaukimės ir logiškomis priemonėmis saugokime savo, bei artimųjų sveikatą. Linkime visiems pergyventi šį laikotarpį ir likti žmonėmis.

Facebook