Juozas Statkevičius

    Rekėtų pradėti nuo to, kodėl apie tai rašome. Visi, kas bent kiek domisi Lietuvos mada, žino Juozo Statkevičiaus vardą. Taigi, nekopijuosime dešimčių blog’ų apie Lietuvos madą ir nevarginsime Jūsų gerbiami skaitytojai nuobodžiais dizainerio duomenimis iš wikipedijos bei kitų šaltinių. Mūsų tikslas yra kitas. Norisi padėti visiems mylintiems madą atskirti, kas yra tendencijos krypties laikymasis, o kas, žmogaus idėjos kopijavimas ir nebuvimas pačiu savimi. Stilius yra tavo, jei tu jį kuri – tuomet tu pats ir esi stilius. Jei kūrybai neturi laiko, arba profesionalios įžvalgos, bet nori žengti kartu su mados pasauliu, patiki save dizaineriams. Pasitikėti garsiu dizaineriu išmintingas sprendimas, tačiau turi suprasti kuriam specialistui jauti simpatiją – ar jis įgyvendins tavo troškimus. Yra ir prasta stiliaus laikymosi kryptis. 100 arba 90 proc. kopijuoji svetimą idėją, pakeiti spalvas ir manai, kad jau rakini mados pasaulio vartų spyną. Neapsigauk – tarp mados skonio nejaučiančių ir gyvenimo patirties neturinčių, atrodysi šiek tiek žaviau, bet papuolęs tarp save gerbiančių mados žinovų turėsi eiti nuleidęs galvą… Be to tu nebūsi savimi, nes kopijuoji svetimą ir nebūsi išskirtinis, nes esi tik kopija.

    Tikriausiai ne vienas esate girdėję, prašant (būk gera pasiūk tokį, kaip tas Juozuko kostiumėlis) arba (męs kuriame Juozo stiliumi). Dar nuobodesnis variantas, kai žmonės iš šalies pastebi savimi besididžiuojančių facebook butik’ų sąvininkus – „dizainerius“ darančius profesionalias kitų idėjų kopijas. Labiausiai gaila, kai kopijuoti pradeda iš tikro gabūs specialistai, kurie kupini nuostabių savo idėjų. Taigi, norime paprašyti klientų, neprašykite savo siuvėjų, dizainerių ir kitų jus aptarnaujančių specialistų, kad jie jums sukurtų garsių dizainerių kopijas. Tai bus ne tas sprendimas kuriuo didžiuositės jūs ir jūsų aplinkoje esantys žmonės. Taip pat norime paprašyti siuvėjų, butik’ų turėtojų, mados dirbtuvių savininkų ir kitų specialistų – nesiūlykite patys ir net prašomi, nekopijuokite svetimų įdėjų savo klientams. Žinoma, visi męs suprantame, kad yra brand’ai ir vardai užduodantys visam mados vandenynui didžiąją bangą, kuri besirisdama per planetą suvirpina visus vandenis ir priverčia raibuliuoti savo ritmu, bet nepamirškite vieno – SAVO RITMU. Žinoma, kad reikia įsižiūrėti į tuos kurie sukelia pagrindinę bangą, tik nereikia aklai kopijuoti. Kiekvienas iš jūsų, besidominčių didžiąja mada turite savo įžvalgas, polinkius įvairioms smulkmenoms ir savo sukurtą madų pasaulį savo viduje. Naudokitės savomis idėjomis ir pasidėję savo pagamintą „banglentę“ ant didžiosios bangos čiuožkite savo garbes ir pripažinimo pasitikti.

Ačiū, kad kuriate savo madą – kiekviena bangelė atsitrenkusi į kliūtį pasklinda į visas puses, kuo daugiau kliūčių, tuo labiau sklindame 😉

    Pripažindami geriausią stiliaus generatorių Lietuvoje – Juozą Statkevičių, lenkiame galvą prieš jo nuopelnus ir sukeltas mados bangas, bei siūlome tiems, kas nori ir turi finansinę galimybę, pasinaudoti nuostabaus dizainerio paslaugomis. Jei jums pasiseks ir jis turės galimybę skirti jums laiką, būsite aptarnauti garsiausio Lietuvoje specialisto ir labai didelė tikimybė, kad liksite ištikimas jo kūrybos gerbėjas.

 

Oficiali svetainė, kurioje rasite kolekcijas ir kontaktus:
http://statkevicius.com/

Rekvizitai.vz.lt – kontaktinė įmonės informacija:
https://rekvizitai.vz.lt/imone/fashion_house_juozas_statkevicius/

Video – kolekcijos pristatymas – Pavasaris/Vasara 2018
https://vimeo.com/247230011

LRT interviu su įdomiomis Juozo įžvalgomis

 

 

Facebook