Daugkartinių apsauginių veido kaukių siuvimas.

Prekyba, užsakymas ir gamyba.

Dėmesio – dalis lėšų, gautų už prekybą kaukėmis yra panaudojamos labdarai siuvant apsaugines kaukes tiems, kurie neturi sąlygų joms įsigyti. Dėkojame už palaikymą.

  Siuvame įvairias apsaugines veido kaukes, skirtas apsunkinti bakterijų ir virusų migraciją tarp ją dėvinčio asmens ir supančios aplinkos. Beveik visos pas mus siuvamos veido kaukės turi kišenėlę iš vidinės pusės, kurioje pagal poreikį galima įsidėti drėgmę sugeriančią sterilią servetėlę. Rekomenduojame – daugkartinio naudojimo kaukes, nepriklausomai nuo to iš kur jas pirkote, pas mus, ar iš kitos įmonės perskalbti aukštoje temperatūroje. Nebent supakavime jau yra nurodyta, kad jos yra dezinfekuotos. Atkreipkite dėmesį, kad nei viena, kad ir geriausiai pagaminta kaukė šimtu procentų neapsaugo nuo COVID19 korona viruso patekimo į jūsų organizmą, saugotis privalote visomis įmanomomis ir rekomenduojamomis priemonėmis. Saugokite save ir kitus.

apsaugine veido kauke

TIKRINTI LIKUČIUS E PARDUOTUVĖJE

Daugiau info apie gamybą. Prašome prenumeruoti mūsų media kanalą ir dalintis informacija, tai labai svarbu mums ir kitiems. Nuoširdus AČIŪ Jums.

 

vaikiskos veido kaukes
vaikiskos veido kaukes

Kotaktai užsakymams ir kitiems klausimams.

+(370)(684)77451
duliart(ETA)duliart.lt
DĖMESIO – jei klausimas nėra skubus, prašome rašyti, turėdami laiko atrašysime. Skambinkite tik būtinais klausimais. Ačiū už supratingumą.