Daugkartinių veido kaukių siuvimas.

  Siuvame įvairias veido kaukes. Pagrindinis, jau atidirbtas audinių derinys – medvilnė ir sportinių drabužių poliesteris. Ši kombinacija užtikrina lengvą kvėpavimą ir išlaiko puikią formą. Išorinis poliesterio audinys, pagal jūsų pageidavimus dengiamas įvairiais piešiniais, užrašais ir logotipais. Siuvame nuo 1vnt iki jums reikalingo kiekio. Nuo 5vnt. nemokamas grafikos maketavimas. Mūsų gaminiuose grafika ant audinio perkeliama patikima įranga, tokią pačią naudoja visi didieji sporto drabužių gamintojai.

kaukes su logotipais

 

Jūsų fantazija – mūsų išpildymas.

Dėka gerų siuvimo įgūdžių ir išlavintos grafikos kūrimo fantazijos bei kokybiškos spaudos įrangos įgyvendinsime daugelį jūsų idėjų. Platus naudojamų spalvų spektras užtikrins bet kokį grafikos perkėlimo ant audinio derinį. Naudokitės naujovėmis ir užsakykite originalius, tik jums skirtus tekstilės gaminius.

 

kareiviska kauke

 

Greičiausia reakcija į TREND’us.

 

Visada malonu dėvėti naujas mados tendencijas atspindinčius drabužius ir įvairias tekstilės smulkmenas.  Juk žinote, per kiek laiko Lietuvą pasiekia naujienos. Dažnai tai nutinka jau naujienoms pasenus…  Tai visuomet išspręsite su mažosios tekstilės gamintojais. Džiaukimės naujais projektais kartu 😉

 

kaip buciuotis su kauke

Tik Jums siūta, siuvinėta ir spausdinta apranga ir audiniai.