Dažnai net nesusimąstome, kad įvairūs tekstilės gaminiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juk į viešumą dažniausiai išeiname su apranga ir tik išimtiniais atvejais, be jos 🙂

  Turime padėkoti lietuvių kalbos mokytojai ir Lekėčių kultūros centro atstovei Mildai Ratomskienei už pakvietimą sudalyvauti įspūdingame ir unikaliame šio krašto renginyje „Mėlynių festivalis 2020“. Renginio metu vyko įdomus teminis aprangos konkursas „Aprangos kodas – Mėlynių festivalis“, kuriame, kaip komisijos nariai, rinkome gražiausiai pasipuošusius kraštiečius ir renginio svečius. Tai nėra TOP renginys madų pasaulio padangėje, tačiau dėka nuoširdžiai ir kūrybiškai nusiteikusių dalyvių, buvo išskirtinis ir spalvingas. Kai kurie dalyviai pasiruošė tiesiog ekspromtu, tačiau buvo ir tokių, kurie drabužius ar aksesuarus gamino ir šiam renginiui ruošėsi iš anksto. Labiausiai nusipelnę dalyviai buvo apdovanoti „DuliART Tekstilės“ ir „Apranga VIDODO“ siuvimo dirbtuvėse pagamintais ir kitų rėmėjų įsteigtais prizais.

 

aprangos kodas melyniu festivalis

 

  Apdovanojimų vertus konkurso dalyvius atrinko kvalifikuoti komisijos nariai: Jūratė Draudvilienė – „DuliART Tekstilė“ elektroninės audinių parduotuvės ir vienetinių tekstilės gaminių autorė, bei šio paslaugų ženklo savininkė.  Nijolė Šopagienė – „Apranga ViDoDo“ įkūrėja, įvairių tekstilės projektų autorė ir siuvimo profesionalė ir mokytoja. Lilija Glambaitė – „Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro“ siuvimo-konstravimo mokytoja, mados žinovė ir aprangos kokybės vertinimo profesionalė. Dėkojame kolegėms už bendradarbiavimą, renkant išradingiausias (ius) ir žaviausias (ius) dalyvius ir tikimės susitikti sekančiais metais, tuo pačiu laiku, toje pačioje vietoje.

 

aprangos kodo komisija

 

  Laukiant aprangos konkurso „DuliART“ ir „Apranga ViDoDo“ buvo įkūrę keleto valandų siuvimo dirbtuvėles. Jose, tiesiog „Mėlynių festivalyje“, po atviru mėlynu dangumi, buvo galima ateiti ir pabandyti pačiam pasisiūti malonią smulkmenėlę, sužinoti įvairių siuvimo paslapčių, apsikeisti kolegiškomis nuomonėmis ir kontaktais. Taip pat buvo galimybė įsigyti „ViDoDo Recycling“ gaminių, grikių lukštais užpildytų patogių kelioninių „DuliART“ sėdmaišiukų ir miegui skirtų grikių pagalvių.

 

siuvimo mokykla

 

  Viską apibendrindami norime pasidžiaugti gražiu ir puikiai organizuotu renginiu, padėkoti visiems organizavusiems, koncertavusiems, dalyvavusiems bei buvusiems kartu. O, kad akimirkos renginio ilgiau išliktų atmintyje, siūlome pažiūrėti trumpą video ištrauką su įsimintinomis akimirkomis. Nepamirškite mūsų YOUTUBE kanalo, spauskite LIKE ir PRENUMERUOTI, bei džiaukimės tekstilės naujienomis kartu 😉

https://www.youtube.com/watch?v=yZQs6trmZOk

Iki kitų smagių susitikimų.

Facebook