GRIKIŲ LUKŠTAI

GRIKIO LUKŠTAS – UNIKALUS PRODUKTAS

.

juosta

  

    Grikių lukštai – plataus panaudojimo natūrali medžiaga:

 a) Tai švariai išvalytas produktas. Dažniausiai lukštus naudoja braškių, mulčiavimui, sėdmaišių gamybai, gėlynų mulčiavimui, įvairių miegui skirtų ir ortopedinių pagalvių bei čiužinių užpildymui. Pagalvėse grikių lukštai naudojami kaip daug kokybiškesnis ir ekologiškas sintepono pakaitalas. Gėlynų, darželių, braškių ir kapų mulčiavimui grikių lukštai dažniausiai naudojami tuomet, kada reikalinga neutrali medžiaga. Didžioji dalis organinio mulčo rūšių rugština dirvožemį, tai išsprendžiama mulčiuojant grikių lukštais, jie suderinami su visais augalais. Tai yra puošnu, estetiška ir apsaugo nuo ryškių temperatūrinių pokyčių.

b) grikių lukštai turi senas naudojimo tradicijas rytų šalyse. Dažno, savo šalies tradicijas gerbiančio japono namuose, jei būsite svečias, gausite grikių lukštų pagalvę, kaip pagarbos ir sveiko miego simbolį. Šis užpildas turi daug privalumų. Jis pralaidus orui, todėl kūno dalis esanti ant tokio gaminio turės gerą vėdinimą. Pasak rytų medicinos atstovų, šis užpildas turi tam tikrą terapinį poveikį. Kadangi, pagal savo sudėtį lukštas visiškai netinka kaip maistas, nes yra kietas, juose nesiveisia parazitai ir tokiu būdu esate apsaugomi nuo alergijos.

c) pas mus grikių lukštus galite galite įsigyti įvairiais kiekiais. Taip pat galite rinktis jums palankų pristatymo variantą. Greičiausiai rasime jums palankų sprendimą, jei parašysite el.paštu arba skambinsite telefonu. Tačiau galite lukštus pirkti ir mūsų el. parduotuvėje. Lukštai supakuoti maišuose po 10 kg. – tai minimalus parduodamas kiekis. Pristatymas, pagal perkamą kiekį vykdomas Lietuvos paštu arba atvežama iki užsakovo nurodytos vietos. Žemiau pateiktas preliminarus tūrio ir svorio paskaičiavimas. Labai gera kaina perkant 160 maišų. Vežame grikių lukštus į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Latviją, Estiją ir kitas Europos sąjungos šalis.

 

 

 

.

grikiu lukstai svoris turis

buckwheat hulls – buchweizen rümpfe – Boghvedeskaller – Boekweitdoppen – boveteskal — duliart@duliart.lt